czwartek, 19 stycznia 2017

Fototapety od Uwalls!

Kochani,

temat praktycznych i niepowtarzalnych wzorów tapet oraz fototapet na naszym blogu pojawiał się u nas już dość często. Dziś jednak chcielibyśmy zaprezentować Wam fototapety na zamówienie od Uwalls - marki z wieloletnim stażem, która wyróżnia się na rynku oryginalnością i bardzo szerokim asortymentem, a ich materiały cechuje wysoka jakość i niskie ceny. Kolekcje fototapet od Uwalls są niezwykle barwne, a tworzą je młodzi i uzdolnieni projektanci. Na ich stronie znajdziecie praktyczne porady z gotowymi aranżacjami, świetne inspiracje oraz wskazówki dotyczące urządzania wnętrz z wykorzystaniem wspaniałych ściennych dekoracji o różnych motywach.

W galerii Uwalls znajdziecie fototapety tematycznie (np.: natura, miasta i kraje, dziecięce, mapy, akwarele i popart) a także wg przeznaczenia (np.: do sypialni, do pokoju chłopca lub dziewczynki a nawet do restauracji czy fitness clubu!)

Poniżej te, które urzekły nas od samego początku i bez dwóch zdań wykorzystalibyśmy je w swoich wnętrzach!


POPART:
ten prąd artystyczny ukazuje się już nie tylko w galeriach sztuki i książkach, ale wykorzystać go możemy również w naszych wnętrzach, tworząc oryginalne dodatki w postaci plakatów, oprawionych w piękne ramy i fototapet.


 Bananowy wzorzec

 Ananasy

Mózg


AKWARELE:
chwilowo zapomniana technika malarska powraca do nas w postaci różnego rodzaju ilustracji, obrazów czy nawet motywów weselnych. Uwalls natomiast tworzy piękne fototapety na ścianę.


 Mak

 Flamingo

Arbuz


NAPISY:
Słowna rewolucja widoczna jest we wnętrzach już od jakiegoś czasu. Świetnym rozwiązaniem jest wykorzystanie tego rodzaju tapet z motywacyjnymi napisami w biurach i szkołach, czy też po prostu nad naszym domowym biurkiem z ciepłą, pachnącą kawą. 


 Pięknie

 Cel i pobudzenie

Motywacyjny afisz


DZIECIĘCE:
Dziecięce motywy w fototapetach to bardzo dobre rozwiązanie przy projektowaniu pokoju dla dziecka ze względu na pobudzanie jego wyobraźni i rozwój intelektualny. 


Ilustracja z dinozaurami

 Dinozaury

Pattern z kociątkami


To, co dodatkowo wyróżnia Uwalls to możliwość stworzenia fototapety z własnego zdjęcia lub projektu. Jest to świetna opcja na przeniesienie pięknych chwil ze swojego życia na fototapetę, która cieszyć będzie nasz wzrok każdego dnia. Na stronie uwalls.pl znajdziecie instrukcję krok po kroku jak zamówić tego rodzaju fototapetę. 


Źródło: uwalls.pl


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz